Etapy współpracy

…Szczegóły – zbyt małe, by zwracać na nie uwagę, cza­sami zdradzają najwięcej…

Głównym założeniem Inspiro jest projektowanie funkcjonalnych i estetycznych wnętrz. Tak więc przykładana jest uwaga do każdego detalu projektu i dopasowaniu go do Użytkownika wnętrza.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i etapami współpracy Inspiro.
Wykonujemy projekty każdego rodzaju wnętrz stacjonarnie…, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby proces projektowy odbywał się także na odległość.

Poprzez kontakt telefoniczny i mailowy, przeprowadzić można wszystkie etapy projektu wraz z cała dokumentacją.
Jest to wygodne zarówno dla Klienta, jak i dla Projektanta, pracować można o każdej porze, nawet wówczas gdy nie ma możliwości bezpośredniego spotkania z Klientem.

 

icon01

ETAP 1

Ustalenia wstępne

Podczas pierwszego kontaktu, omawiane są Twoje dokładne upodobania i potrzeby oraz przeznaczenie pomieszczeń, które poddane będą projektowaniu. Ustalane są także warunki i zakres projektu.

 

icon02

ETAP 2

Kosztorys i umowa

Najpóźniej do następnego dnia uzyskasz kosztorys usługi (czy będzie to tylko wizualizacja 3D, czy projekt całościowy z wszystkimi szczegółami). Po Twojej akceptacji podpiszemy umowę, w której zawarty będzie opis czego usługa dotyczy, termin realizacji oraz uzgodnioną cenę.

 

icon03

ETAP 3

Projekt 3D

Po zawartym w umowie terminie otrzymujesz:
– projekt funkcjonalny, czyli zagodpodarowanie elementów wyposażenia wnętrz;
– projekt koncepcyjny, zawierający już kolory, konkretne elementy wyposażenia;
– wizualizacje 3D, które przedstawiają dokładny wygląd pomieszczeń. Po Twoich ewentualnych uwagach czy sugestiach otrzymasz poprawione wizualizacje.

 

icon04

ETAP 4

Specyfikacja

Po akceptacji projektów 3D, czas na przygotowanie rysunków technicznych zawierających szczegółowe detale, otrzymujesz także zestawienie materiałów zastosowanych w projekcie.