O mnie

Aldona Polak

Aldona Polak

Projektant wnętrz

Projektowanie wnętrz to mój zawód, przyjemność i  przede wszystkim wielka pasja. Tworzę wnętrza zarówno dużych domów, jak i małych mieszkań, przestrzeni publicznych, jak i prywatnych – wszystkie z taką samą starannością – począwszy od projektu koncepcyjnego po jego pełną realizację…

Aranżacja wnętrz wymaga zarówno zmysłu estetyki i artystycznego podejścia, ale także technicznych umiejętności komponowania przestrzeni oraz znajomości teorii aranżacji wnętrz. Staram się łączyć oba podejścia, dostarczając Klientom projektów przestrzeni, które są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i nowoczesne.

Teoretyczną wiedzę zdobyłam na studiach z zakresu Architektury Wnętrz, będąc jednocześnie absolwentką policealnego studium na tym samym kierunku, a także krakowskiego kursu projektowania wnętrz, ukończonego z wyróżnieniem. Teorię wystroju wnętrz pogłębiam także na licznych seminariach, festiwalach wnętrz i szkoleniach, co pozwala mi zdobywać bieżące informacje z najnowszych trendów designu przestrzeni i architektury wnętrz.

Moje doświadczenie obejmuje ponad 8 lat pracy jako projektant w Salonie Łazienek i Wyposażenia Wnętrz. Doradzając Klientom przy bardzo zróżnicowanych projektach, zyskałam doświadczenie które pozwala mi angażować się w wystrój wielu rodzajów pomieszczeń. Doświadczenie w pracy z Klientem pozwala mi także trafnie spełniać oczekiwania i wyobrażenia dotyczące wnętrza, a dzięki współpracy z Wykonawcami mogę precyzyjnie oszacować koszty i warunki realizacji części praktycznej wystroju.

W pracy projektanta wnętrz pociągają mnie liczne wyzwania, gwarantujące, że nie można się w niej nudzić. Nie lubię monotonii, a dzięki ciągłemu poznawaniu nowych Klientów oraz wspólnej pracy nad upiększeniem ich domowej przestrzeni, moje projekty są coraz doskonalsze. Piękno może przyjmować różne formy, a jedną z nich jest estetyczna i funkcjonalna przestrzeń w której chcemy przebywać. Jeżeli pragną Państwo stworzyć taką przestrzeń we własnym domu, mieszkaniu, biurze zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem przekonana, że moja wizja wnętrza będzie dokładnie tym, czego Państwo poszukują. Zapraszam do kontaktu.